با افتتاح حساب در کارگزار های منتخب از خدمات ما به رایگان استفاده نمائید

آغاز به کار وب سایت در حالت بتا

1397/11/24 | آغاز به کار وب سایت در حالت بتا

آغاز به کار وب سایت در حالت بتا ( آزمایشی ) 


با سلام خدمت همراهان گرامی 


طبق وعده قبلی و صحبت هایی که در پیام های خصوصی با همراهان گرامی شده بود ، سایت کاملی راه اندازی شده است که شما میتوانید در آن به راحتی به تمام تحلیل ها دسترسی داشته باشید.


در این وب سایت شما به اطلاعات زیر دسترسی پیدا میکنید :


  • استفاده از تحلیل های الیوت برای بازارهای مالی و رمز ارزها : 

در این بخش ارزهای مهم بازارهای مالی به صورت روزانه مورد بررسی قرار میگیرند و همچنین در کنار آنها شما میتوانید از تحلیل های بخش رمز ارزها مانند بیت کوین و اتریوم و دیگر رمز ارزها استفاده نمائید . 

  • بخش تحلیل بنیادی : 

در این بخش به بررسی رویدادهای مهم هفته میپردازیم و همچنین قسمتی به عنوان مقاله وجود دارد که در آن به بررسی اقتصاد ها و تاثیر رویدادها بر ارزش ارزها میپردازیم 

  • بخش سیگنال : 

در این بخش به ارائه سیگنال های تخصصی به وسیله الیوت میپردازیم ، که برای هر سیگنال نقطه ورود ، حد سود و حد ضرر و دلیل قرار گرفتن اردر و ... گذاشته میشود که با اینکار دوستان علاقه مند به الیوت میتوانند نحوه اردگیری با الیوت را لمس کنند و از سیگنال ها استفاده نمایند . 

لطفا توجه داشته باشید که سیگنال های صادر شده توسط الیوت کم هستند اما تارگت های بلندی دارند . 

  • بخش سیستم های معاملاتی و اکسپرت : 

در این قسمت جدیدترین سیستم های معاملاتی که رتبه بالائی در سایت ها و  فروم ها دارند به رایگان برای شما قرار گرفته است که شما میتوانید از آنها استفاده نمائید . 

همچنین شما میتوانید به رایگان سیستم های معاملاتی خودتان را از طریق ما تبدیل به اکسپرت نمائید . 

همچنین اگر استراتژی سود ده داشته باشید میتوانید به ما معرفی کنید تا در وب سایت به رایگان برای شما قرار بگیرد . 

  • بخش MQL5 : 

در این بخش و با توجه به سایت MQL5 شما میتوانید از سیگنال های فروشی در MQL5 به رایگان استفاده نمائید . که شرایط استفاده از آن در هر سیستم برای شما نمایش داده میشود . و ریسک و مدیریت سرمایه بر عهده خود شما است . 

  • بخش دانلود:

که در این قسمت اندیکاتورهای به روز برای شما قرار گرفته است 

  • بخش آموزش الیوت : 

این بخش در پنل کاربری شما به رایگان قرار گرفته است و از ابتدا و در 10 فصل به آموزش الیوت میپردازیم . 

  • بخش آموزش : 

برای مبتدیان فعال در بازارهای مالی است که از ابتدا به شما نحوه شروع فعالیت را به شما آموزش میدهیم . البته این قسمت نیاز به تغییراتی دارد که در حال اجرا است و بزودی به نمایش گذاشته میشود . 

  • بخش کارگزاران : 

در این بخش به معرفی کارگزاران معتبر در بازارهای مالی که فعال در ایران هستند میپردازیم . و میتوانید در مورد آنها و نظران دیگر مشتریان اطلاع پیدا کنید . 


همراهان عزیز لطفا توجه داشته باشید که سایت در حال حاضر و بعد از ۷ ماه کار بر روی آن به صورت بتا بالا آمده است و در طول زمان – کمتر از ۱ ماه – به قسمت نهائی خواهیم رسید . 

نحوه استفاده از این خدمات در بخش تحلیلی رایگان نیست اما شما میتوانید به صورت رایگان از تمام بخش ها در صورت افتتاح حساب با کارگزاران منتخب از تحلیل ها استفاده نمائید . 


همچنین با عضویت در حالت بتا ( آزمایشی ) در سایت ، شما میتوانید به صورت ۳۰ روز به صورت رایگان به تمام بخش ها – به جز بخش سیگنال – دسترسی داشته باشید . 


امیدواریم که تمام ایرادات وب سایت را به اطلاع ما برسانید تا بتوانیم در کمترین زمان علاوه بر رفع مشکلات ، بهترین خدمات را برای شما ارائه دهیم. 


برای فعال شدن اکانت رایگان ۳۰ روزه بعد از افتتاح حساب میتونید ایمیل خودتان را در تلگرام و یا از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا براتون فعال شود . 


منتظر نظرات سازنده شما هستیم . به امید موفقیت.