با افتتاح حساب در کارگزار های منتخب از خدمات ما به رایگان استفاده نمائید

اندیکاتور CT Trading

شرح اندیکاتور CTI:

این اندیکاتور مناسبترین وسیله برای معامله در کانالها است. این نرم افزار منحصر به فرد به صورت خودکار کانال های دقیقی را در هر بازه زمانی ترسیم می کند. 

 اینک به بررسی چگونگی کارکرد این اندیکاتور و کسب درآمد از طریق آن می پردازیم. 

از آنجاییکه معامله کردن به اندازه کافی دشوار است،ا تلاش کردیم  تا جایی که ممکن است کار با این اندیکاتور را ساده سازیم. کار با یک اندیکاتور پیچیده و سخت شما را از دستیابی به اهداف تجاری خود باز می دارد. 

 3 مرحله ساده برای معامله کردن با این اندیکاتور وجود دارد: اندیکاتور CTI، را بر روی چارت بیاندازید

برای شروع، این اندیکاتور را پس از نصب بر روی نمودار بیاندازید. 

تنظیم شخصی اندیکاتور-

اندیکاتور  CTI را می توانید به طرز دلخواه خود، تنظیم کنید. 

شما می توانید این اندیکاتور را برای معاملات اسکالپ، روزانه یا بلند مدت، تنظیم کنید. 

همانطور که مشاهده می کنید ، قیمت پس از خروج از کانال ترسیمی این اندیکاتور به طرز چشمگیری حرکت صعودی خود را انجام داده است. این اندیکاتور تمام کار را برای شما انجام داده است . تنها کاری که باید بکنید این است که ماشه را بکشید و معامله کنید. به همین راحتی. 

دیگر نیازی به انتظار کشیدن  و از دست دادن پول خود از طریق به کارگیری انواع اندیکاتورهای پوشالی ندارید. تنها کافی است که این اندیکاتور را بر روی نمودار اعمال کنید. بقیه کار را ما برای شما انجام می دهیم. 

 این اندیکاتور برای تجارت در داخل کانال نیز مناسب است 


ما یک استراتژی گام به گام و تفصیلی را برای شما اماده کرده ایم که به شمانشان می دهد چگونه با دقت بر روی سطوح فیبوناچی داخل کانال معامله کنید! 

 نظر شما راجع به داشبورد ویژه ای که در این اندیکاتور گنجانده شده است، چیست؟ 

این داشبورد دقیقا چه کاری انجام می دهد؟ چه عاملی باعث می شود که اندیکاتور CTI، به عنوان یک اندیکاتور ضروری ، خود را مطرح سازد!این داشبورد به شما امکان می دهد که نمودار ها را در تمام بازه های زمانی از M1  گرفته تا ماهانه ، در ظرف چند ثانیه ،اسکن کنید.  

به عنوان مثال ، اگر تا کنون در بازه های روزانه ، هفتگی یا ماهانه معامله نکرده اید، مشکلی نیست! می توانید داشبورد را برای بازه زمانی مورد نظر خود، تنظیم کنید .این داشبورد همچنین دارای سیستم هشدار می باشد که می توانید از آن در هر بازه مشخصی که مایلید ، استفاده کنید. اگر ترجیح می دهید که هشدار ها را در بازه زمانی خاصی دریافت کنید، این امکان برای شما وجود دارد که متناسب با نیازهای تجاری خود ، آن را تنظیم کنید. 


برای دانلود این اندیکاتور کلیک کنید

 

 

Powered by Froala Editor