با افتتاح حساب در کارگزار های منتخب از خدمات ما به رایگان استفاده نمائید

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا بر علیه ریپل

"وایز " گفت : ریپل مورد خشم مقامات قانونگذار قرار خواهد گرفت 


ریپل ، که توکن XRP را کنترل می نماید، توسط یک سرمایه گذار ، به نام "بردلی سوستاک" ، که ادعا می کند این شرکت مشغول فروش اوراق بهادار ثبت نشده است ، به دادگاه منتقل می شود.


این موضوع زمانی شدت یافت که سوستاک ادعای اولیه خود را با راهنمایی های تازه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اصلاح کرد  .


براساس این گزارش ، زمانیکه آخرین اظهارات کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا بر استدلال سوستاک صحه گذاشت ریپل باید ماه آینده به اتهامات پرونده خود پاسخگو باشد.


در همین حال "تونی وایز" معامله گر کهنه کار و صاحب هاست و پادکست با اظهار نظر تند درباره این وقایع  ، از ریپل  شدیدا انتقاد کرد.


وی در ۱۴ اوت طی توییتر نوشت: 

" کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در حال جمع آوری مدارک برای  اهرم های فشار بر ریپل است" ، آشکارا ریپل  XRP را یک توکن کلاهبرداری خواند. "وایز" قول داد كه در قسمت بعدی پادكست بحث دعوای حقوقی این موضوع را پیگیری کند.


اختلاف نظرها درباره ریپل و XRP در سالهای اخیر تقریباً ثابت بوده است. اظهارات متناقض درباره روابط این شرکت و توکن مربوطه اش، همراه با رفتار سوء هواداران رسانه های اجتماعی ، این کریپتوکارنسی را به سومین ارز  بدنام تبدیل کرده است.


بورس ارزهای کریپتو"  بیکسی "اعلام کرد که پس از این حملات به ریپل ،معاملات ریپل را متوقف کرده و شاهد فروش بسیار زیادی در  سفارش خود بوده  و قیمت XRP تا 40 درصد کاهش یافته است


معاملات ریپل در  برابر بیتکوین درحال حاضر به پایین ترین سطح خود از نوامبر سال ۲۰۱۷ رسیده است.


Hannah Sadr

Proficient Forex