با افتتاح حساب در کارگزار های منتخب از خدمات ما به رایگان استفاده نمائید

چشم انداز آینده آنتونی پامپیلیانو از بیتکوین و افزایش قیمت آن تا 100 هزار دلار در سال 2021

آنتونی پامپیلیانو چشم انداز خود را برای بیت کوین در سال 2021 اظهار می دارد

بنیانگذار "مورگان کریک دیجیتال" ، آنتونی پامپیلیانو "پامپ" درباره اینکه بازار بیت کوین در سال آینده به کجا خواهد رفت، تفکراتش را با کوین تلگراف عنوان کرد . 

وی در پی مصاحبه اختصاصی با کوین تلگراف ،از  پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2019 خبر داد"این بسیار محتمل است و کاملاً مطمئن هستم که بیت کوین تا پایان سال 2021 به صد هزار دلار خواهد رسید. "

 

همراه با بهبود شرایط اقتصادکلان ، با وقوع پدیده "هلفنینگ (نصف شدن) " یکی از اصلی ترین کاتالیزورها برای صعود قیمت بیت کوین اتفاق می افتد ،و می دانم  که سطح قیمت می تواند به سمت اهداف بسیار بالا و بالقوه ایی سوق یابد.

 

پامپ معتقد است که کاهش عرضه بیت کوین همراه با افزایش تقاضا از سوی سرمایه گذاران ، قیمت این کریپتو را به بالاترین قیمت خواهد راند.

 

در حدود 18.5 میلیون بیت کوین در حال حاضر در گردش است ، وی اذعان داشت که این تعداد بخش بزرگی از بیت کوین را که مدتهاست جا به جا نشده اند را در بر نمی گیرد. این بدان معنی است که عرضه واقعی در واقع در ابعاد کوچکتری است.

 

وی گفت: افرادی که روی بیت کوین سرمایه گذاری می کنند آنرا به فروش نمی رسانند".

 

وقتی از پامپ در مورد بهترین استراتژی برای دستیابی به سرمایه گذاری بیت کوین سوالی پرسیده  شد ، وی تازه کارها را از "زمان بندی در بازار" منصرف کرد. در عوض ، او صرف میزان میانگینی از دلار را به عنوان محتاط ترین و پاداش دهنده ترین روش برای سرمایه گذاری در بیت کوین توصیه کرد.

 

وی گفت: "این یک روش مالی بسیار محبوب و درنهایت سودآوری و بی نهایت کارساز است".

Powered by Froala Editor

کاربر ناشناس 2020-12-21 11:54:11

Buy Cialis Online Reviews suilla <a href=https://bansocialism.com/>cialis reviews</a> Hifsfieste Buy Doxycycline For Humans