با افتتاح حساب در کارگزار های منتخب از خدمات ما به رایگان استفاده نمائید

چرا ایالات متحده هنوز قوانینی برای بلاک چین ایجاد نکرده

از رئیس  اتاق بازرگانی ایالات متحده جولی اشتیتزل ، هیت پی تاربرت رئیس کمسیون تجاری کالا و فیوچر، تیموتی پائولینی رئیس ان وای یو بلاک چین و سایر متخصصان این صنعت خواسته شده تا درباره وضعیت فعلی با تنظیم مقررات ایالات متحده در مورد کریپتو و بلاکچین اظهار نظر کنند.

ایالات متحده - وال استریت و سیلیکون ولی - برای ایجاد یک منظر نظارتی منسجم  با چالش هائی روبروست. آژانس های نظارتی مختلف ایالات متحده مواضع متفاوتی نسبت به کریپتوکارنسی دارند. در سال ۲۰۱۳ ، شبکه اجرای جرائم مالی وزارت خزانه داری (FinCEN)ایالات متحده بیت کوین را به عنوان مثال " ارز مجازی غیر متمرکز" طبقه بندی کرد. سال بعد ، سرویس درآمد داخلی (IRS) پیشنهاد داد که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی "به عنوان دارایی برای اهداف مالیاتی دولت فدرال ایالات متحده قرار گیرد، "و در سال ۲۰۱۵ ، کمیسیون معاملات آتی و کالای ایالات متحد(CFTC)ارزهای دیجیتال را به عنوان کالا در نظر گرفت. 


در اوایل تابستان امسال ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ( SEC )و سازمان تنظیم مقررات صنایع مالی (FINRA) به طور مشترک مسائل مربوط به رعایت نظارت بر کریپتو کارنسی را تصریح کرده بودند تا این ارزها بتواند قوانین حمایت از مشتری SEC را رعایت کند.


در نتیجه الزامات پیچیده قانونی و مالیاتی تحمیل شده توسط چندین آژانس نظارتی ایالات متحده ، که برخی از آنها در بالا نام برده شده است ، هنوز چارچوب نظارتی روشنی برای صنایع کریپتو در سطح فدرال وجود ندارد.

چرا ایالات متحده در وضع قوانین کریپتو تبدیل به یک کشور پیشرو جهانی نشده است؟

"تاریخ ایالات متحده نشان می دهد در تصویب و اصلاح چارچوب های قانونی در بخش مالی یک ساختار نظارتی قوی ایجاد شده است که موجب ثبات بازار و کنترل ریسک می گردد. اگرچه بازار دارایی های دیجیتالی هنوز نوظهور هستند ، این خطر و نگرانی وجود دارد که ایالات متحده آمریکا عقب بماند-و فرصت برای پرورش نوآوری ، ایجاد شغل و رشد اقتصاد با استفاده از فناوری نوظهور نداشته باشد."ایالات متحده به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان در مورد چگونگی اعمال اصول نظارتی موجود بر دارایی های دیجیتالی مانند کریپتو کارنسی ها باید متفاوت تر از سایر کشورها بیاندیشد- " طبقه بندی مناسب دارایی های دیجیتالی و تعیین نهادی با صلاحیت تنظیم و نظارت بر آنها در دولت فدرال، یکی از راه های ارائه نظارت برای مبتکران است و نشانگر این مطلب خواهد بود که ایالات متحده در فضای دارایی دیجیتال  کشوری پیشرو است. 

- جولی اشتیتزل، معاون رئیس ، مرکز رقابت بازارهای سرمایه اتاق بازرگانی ایالات متحده
"ایالات متحده با توجه به وسعت بازارش ، عمق و تمامیت آنها از استاندارد جهانی برخودارهستند. این نتیجه توازن دقیق نوآوری ، تنظیم خوب قوانین  و یک محیط حرفه ای است. در حالی که منظر نظارتی ایالات متحده به هیچ وجه بی نقص نیست ، همیشه تجارت با هر سیستمی وجود دارد. قانون گذاران ایالات متحده مراقب بوده اند که در طول توسعه این فضای نوپا ، مانع رشد نوآوری نشوند.


"همانطور که پیش می رویم ، اعمال مقررات محکم و مبتنی بر اصول که از پتانسیل تحول در فن آوری های جدید مانند دارایی های کریپتو و سایر کالاهای قرن بیست و یکم" حمایت می کنند ، تا اطمینان حاصل شود که سیستم بنگاهداری آزاد آمریکا همچنان موجب رشک جهانیان است. "

- هیت پی تاربرت ، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده


"مرجع نظارتی در ایالات متحده بین بسیاری از آژانس های متنوع تقسیم شده است ، و همه آنها مأموریت ها و علایق خود را می خواهند ثابت کنند. علاوه بر FInCEN ، SEC ، CFTC و IRS و چگونگی دسته بندی و برخورد با کریپتوها  50 فرماندار ایالتی را دارید که باید در مورد همگی آنها فکر کنید. بسیاری از اینها بصورت ضرب الاجل و براساس دریافت ، درکشان تنظیم شده اند. در مورد کریپتوکارنسی ها  فکر می کنیم همگی یکسان هستند و توسط هر موسسه ایی می تواند بصورت یکپارچه نظام  مند شود  . کنگره نمی تواند این  اوضاع را تحت کنترل گیرد زیرا درگیری های   حزبی به اندازه کافی وجود دارد. ایالت ها نمی توانند این مشکل را برطرف کنند زیرا اصلا در مورد چگونگی رسیدگی به مسائل بیشماری که واقعاً درباره کریپتو ها مطرح می شوند چیزی نمی دانند."برنامه نظارتی را موسسات و مقامات مختلفی بر عهده دارند ، و تمایل  بر این است که بیش از حد یکپارچه سازی باشد این رویکرد  ونحوه واکنش برای تکنولوژی که به سرعت در حال توسعه است بسیار کند است."


- کارول گوفورت ، استاد حقوق در دانشگاه آرکانزاس ، استاد پیشین بنیاد حقوقدانان آرکانزاس 

"چه کسی گفته که ایالات متحده پیشرو در تنظیم قوانین کریپتوکارنسی نیست؟ ، از منظر قانون نظارتی ضد پولشویی (AML ) ، قطعاً ایالات متحده پیشروست. ایالات متحده قوانین رسمی در مورد چگونگی تنظیم مبادلات کریپتو تا سال 2013 را ارائه کرده . سال گذشته ، من مطالعه ای با تام رابینسون از الیپتیک انجام دادم که در آنجا داده های معاملات و نقل وانتقالات بیت کوین را از مکانهای مختلف در سراسر جهان تجزیه و تحلیل کردیم. و دریافتیم که نسبت بیت کوین های غیرقانونی که به صرافی ها از بازارهای سیاه وارد می شوند در آمریکای شمالی نسبت به اروپا بسیار کمتر است. دلیل احتمالی، خزانه داری ایالات متحده FinCEN است – چرا که این سازمان که مقررات AML را با راهنمایی های واضح تری از آنچه در اروپا هست ارائه می نماید."نمونه دیگر از پیشرو بودن ایالات متحده در تنظیم قوانین کریپتو،  AML است که چگونگی اقدام مالی ، ارگان های جهانی و تعیین استانداردهای لازم برای قوانین ضد تروریست و تأمین منابع مالی است ، اخیراً هم قوانینی  برای تنظیم دارایی های دیجیتال ارائه نموده. این قوانین توسط ایالات متحده وضع شده و تا حدودی منعکس کننده چارچوبی است که قبلاً توسط FinCEN اعمال شده است. "


- یحیی جی فانوسی ، همکار وابسته در بنیاد دفاع از دموکراسی ، رئیس ارشد استراتژیک کریپتوکارنسی و  AML

" مسئله ایی که طبقه بندی این دارایی در ایالات متحده دارد  این است که توسط آژانس های متعدد نظارت می شود ، پس حوزه قضائی در آن عدم قطعیت ایجاد نموده است. SEC به عنوان تنظیم کننده اصلی قوانین گام برداشته و در هنگام اجرای اقدامات قاطعانه وقتی پای مقررات واقعی در میان است ، رویکرد سنجیده تری نشان می دهد. عده بسیاری وجود دارند که احساس می کنند قوانین موجود در  كتاب ها كافی است. این امر باعث شده است که بسیاری از افراد در این صنعت به دنبال وضع قوانین (با وجود موانع قابل توجه) توسط کنگره هستند."علاوه بر موارد فوق ، بسیاری درایالات متحده احساس می كنند كه ما در حال حاضر بازارهای سرمایه و پول قوی و فرصت هایی برای نوآوری داریم  و سایر حوزه های قضایی این انگیزه را ندارند که ممكن است این صنعت جدید برای رشد اقتصادی مورد  استفاده قرار گیرد. با این حال ، فکر نمی کنیم که این رویکرد صحیحی در مورد ایالات متحده باشد. "


- جورجیا کوئین ، مشاور عمومی "کوین لیست"

"در بیشتر موارد ، نهادهای دولتی آمریكا اجازه می دهند كه مقررات کریپتو کارنسی به تدریج از تحول قوانین موجود رشد پیدا كند ، بعضی از این قوانین بیش از هشتاد سال است که بوجود آمده اند و نه از چارچوب نظارتی جدید. مزیت این رویکرد این است که دولت به جای ایجاد قوانین نظارتی جدید  نچندان کامل پیش از موعد می تواند ناخواسته به فن آوری که هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد ، راهنمایی هایی در مورد توسعه و استفاده از این فناوری ارائه دهد ، و اجازه دهد که قوانین دقیق تر و کاملتر بصورت طبیعی  توسعه یابد ، تا اینکه سهوا باعث خاموشی تکنولوژی جدید شود .


"نقطه ضعف تصمیمات در این است که عدم وجود قوانین نظارتی به فعالیت کریپتوها و مشاغل مرتبط آن در ایالات متحده بدون قوانین و خط مشی روشن فعالیت را دشوار می کند. تعدادی از کشورهای خارجی (به عنوان مثال سوئیس ، جبل الطارق و برمودا) رویکرد مخالف را اتخاذ کرده اند ؛ و در تلاش برای ایجاد چارچوب هائی  برای این ارزها هستند تا سرمایه گذاری هائی را جلب کنند،."با تنظیم قوانین کریپتوها  بصورت تدریجی و طبیعی به جای ارایه یک چارچوب جدید ، دولت تصمیم گرفته تا اقدام فوری انجام ندهد .باوجوداینکه مزیت های انکارناپذیری برای فناوری بلاک چین “ وجود دارد که در سراسر دولت و بخش خصوصی مورد کاوش قرار می گیرد ، ظهور کریپتو کارنسی می تواند باعث اختلال در نحوه تنظیمات سنتی اوراق بهادار و کالاها در ایالات متحده شود. برخی ارزهای رمزنگاری شده راه های مفر میانبر ساده ایی به قوانین بیشمار نظارتی  اعمال می کنند، این قوانین که براساس قانون رازداری بانکی و قانون مشاورین سرمایه گذاری منتشر شده است ، برای محافظت از مصرف کنندگان و جلوگیری از جرایم مالی مانند پولشویی طراحی شده اند. این پیچیدگی ها ، همراه با چالش پرداختن به موضوعاتی که تحت نظارت چندین مقام نظارتی مختلف قرار دارند ، عوامل اصلی جلوگیری از تبدیل شدن ایالات متحده به عنوان یک پیشرو جهانی در تنظیم قوانین کریپتوها است. "


- "جان اس. وگستر "، رئیس فراست براون تاد و تیم صنعت ارزهای دیجیتال

"عدم قطعیت قوانین نظارتی یکی از بزرگترین موانع پیشبرد فناوری بلاک چین “ است. بخصوص در ایالات متحده ، تعداد زیاد نهادهای نظارتی و تفسیرهای متنوع قوانین، عملکرد شرکتهای آمریکایی را دشوار کرده است.


"تا زمانی که ایالات متحده نتواند مجموعه استانداردها ئی را برای اداره این صنعت تنظیم کند ، انتظار می رود شاهد نوآوری های بیشتر از دیگر کشورها باشیم ، به همین دلیل در حینی که به مذاکره با فعالان قوانین کریپتوها ایالات متحده ادامه می دهیم ، بیترکس اینترنشنال را تأسیس کردیم تا ماموریت خود را در زمینه ایجاد نوآوری بلاک چین “ بر روی یک بستر امن و قابل اعتماد پیش ببریم." 

- بیل شیهارا ، بنیانگذار و مدیرعامل بیترکس

وی افزود: "هنگامی که فناوری های جدید معرفی می شوند ، مقامات تنظیم کننده قوانین معمولاً با مجموعه مشابهی از چالش های کلیدی روبرو هستند: چگونه می توان از مصرف کنندگان به هنگام توسعه نوآوری   حمایت کرد و به بهترین نحو از آنها محافظت کرد ، رقابت را ارتقا داد ، مقررات توارث را اجرا نمود و در برابر تقاضای بیش از حد مقاومت کرد


وی ادامه داد: "با توجه به بلاک چین ، سیاست گذاران از معرفی مقررات خاص برای انواع موانع دریغ کرده اند"اول از همه ، دارایی های دیجیتال با قابلیت بلاک چین “ یک کلاس دارایی یکدست نیستند - آنها ممکن است ویژگی های اوراق بهادار ، کالاها ، واحدهای ارزی یا ترکیبی از آنها را داشته باشند و بر بازارهایی که از مرزهای ملی عبور می کنند ، تأثیر می گذارد. در ایالات متحده آمریکا ، آژانسهای مختلفی داریم که اختیاراتشان بایکدیگر تداخل دارند. به عنوان مثال ، کمیسیون معاملات آتی کالا ، "شبکه اجرای جرائم مالی" ، کمیسیون تجارت فدرال ، خدمات درآمد داخلی و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ممکن است در مورد یک موضوع خاص مربوط به بلاک چین “ با صلاحیت قضائی همزمانی داشته  یا تداخل یابند.


دوم اینکه ، در حالی که چرخه سیاست استاندارد معمولاً چندین سال بطول می انجامد ، شرکتهای نوظهور معمولاً فقط طی چند ماه فناوریهای مخرب را با دسترسی جهانی توسعه می دهند. تاریخ به ما آموخته است که 

مقرراتی که خیلی سریع هستند به همان بدی مقررات کند می توانند باشند.


"علیرغم این چالش ها ، سیاستگذاران آمریكا خواستار اقدام بوده و در تلاش جدی برای تعامل با مشاركت كنندگان در فضای بلاک چین “ هستند – و آماده گامی اساسی در مسیر رسیدن به تنظیم و هدایت معقول قوانین نظارتی  بر این بازار هستند."


- داریو دو مارتینو ، شریک در گروه شرکت موریسون و فورستر ، بعلاوه رئیس گروه قراردادهای هوشمند بلاک چین موفو “ 

"شبکه اجرای جرایم مالی ایالات متحده اولین راهبرد خود را برای شرکت های کریپتو کارنسی در سال 2013 صادر کرد و از آن زمان اقدامات نظارتی برای دارایی های دیجیتالی روند توسعه آهسته ای داشته است اما در چند سال گذشته با افزایش تعداد آژانس های دولتی - فدرال و فرصتها ، خطرات بی نظیر مرتبط با این بخش روبرو هستیم.وی گفت: "تهیه مقررات معقول و یک چارچوب نظارتی پایدار برای دارایی های دیجیتال بدون از بین بردن جنبه  ابتکاری آنها کار ی دشوار است و یک آژانس فدرال یا ایالتی نباید بدون پایه ،اساس و تجربه کافی در دارایی های دیجیتال دست به این گونه اقدام زند.


"شکایت فزاینده ای بر این مبنی وجود دارد که عدم وجود مقررات مانع پیشرفت دارایی های دیجیتال می شود ، اما اگر مقررات به این شکل صادر شود که به طور کلی این اموال بیشتر از دست برود، عده بیشتری از این وضعیت ناخشنود خواهند شد .


"ماهیت آهسته و آگاهانه روند قوانین نظارتی در ایالات متحده مطمئناً ناامید کننده است ، اما مقررات واکنشی  از ایجاد نوسانات بزرگ و خطرات ناشی از آن جلوگیری می کند."


- مایکل نوناکا ، شریک و رئیس گروه خدمات مالی در "کاوینگتون و برلینگ" ، عضو کانون وکلا و کمیته حقوق بانکداری آمریکا


در تجربه 8 ساله من با دولت ، می توانم بگویم که خط قرمز های بسیار، تشریفات و بوروکراسی به مراتب بیشتر از آنچه تصور می کنید قبل از انجام هر کاری در  واشنگتن وجود دارد. حتی برای مطرح کردن موضوعاتی برای بحث و گفتگو باید تلاش زیادی صورت گیرد چرا که همیشه مباحثی بی پایان از موضوعات مختلف برای توجه وجود دارد."همچنین ، احتمالاً بزرگترین عامل مؤثر ، شکاف عظیم آموزشی است که در حال حاضر در واشنگتن وجود دارد. بسیاری از تنظیم کنندگان قوانین نظارتی فقط سعی دارند سر از کریپتو و بلاک چین “ دربیاورند. خوشبختانه افرادی مانند کریستین اسمیت و تیم وی در انجمن بلاکچین برای کمک به آموزش واشنگتن و سرعت بخشیدن به روند وضع قوانین  نظارتی وجود دارند.


همچنین عملکرد واشنگتن بسیار انفعالی است. ما این مطلب را در موضوع لیبرا فیس بوک مشاهده کردیم که قانونگذاران را کاملاً از حالت محافظه کارانه درآورد و منجر به تقابل دادرسی ها و کشف حقایق شد. با تمام این مضامین ، اطمینان دارم كه دولت آمریكا سرانجام آن را درک و هوشمندانه به انجام خواهد رساند، تا موجب سرکوب نوآوری نشود و [امیدوارم] آمریكا عنوان یك قانونگذار استاندارد برای کریپتوها جایگاه خود را بیابد. "


- تیموتی پائولینی ، عضو هیئت مدیره ، "ان وای یو بلاک چین “


Hannah Sadr

Proficient Forex

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:05:22

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:08:13

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:08:15

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:08:46

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:08:48

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:08:51

UkhFMsbW

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:08:51

-1 OR 2+694-694-1=0+0+0+1 --

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:08:51

-1 OR 2+146-146-1=0+0+0+1

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:08:52

-1' OR 2+435-435-1=0+0+0+1 --

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:08:52

-1' OR 2+607-607-1=0+0+0+1 or '0xgG9bMN'='

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:08:52

-1" OR 2+84-84-1=0+0+0+1 --

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:08:55

if(now()=sysdate(),sleep(15),0)

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:08:57

0'XOR(if(now()=sysdate(),sleep(15),0))XOR'Z

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:00

0"XOR(if(now()=sysdate(),sleep(15),0))XOR"Z

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:03

(select(0)from(select(sleep(15)))v)/*'+(select(0)from(select(sleep(15)))v)+'"+(select(0)from(select(sleep(15)))v)+"*/

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:05

-1; waitfor delay '0:0:15' --

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:08

-1); waitfor delay '0:0:15' --

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:10

1 waitfor delay '0:0:15' --

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:13

4AeMGHb8'; waitfor delay '0:0:15' --

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:15

-5 OR 971=(SELECT 971 FROM PG_SLEEP(15))--

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:17

-5) OR 100=(SELECT 100 FROM PG_SLEEP(15))--

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:20

-1)) OR 729=(SELECT 729 FROM PG_SLEEP(15))--

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:22

L1ZwTgNl' OR 86=(SELECT 86 FROM PG_SLEEP(15))--

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:24

BOjrVmgY') OR 20=(SELECT 20 FROM PG_SLEEP(15))--

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:27

d961vzrl')) OR 815=(SELECT 815 FROM PG_SLEEP(15))--

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:29

555*DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(99)||CHR(99)||CHR(99),15)

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:31

555'||DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(98)||CHR(98)||CHR(98),15)||'

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:31

1'"

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:32

@@O6y8R

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:34

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:36

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:39

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:39

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:39

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:40

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:40

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:40

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:42

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:45

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:47

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:49

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:52

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:54

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:56

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:09:59

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:01

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:03

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:03

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:04

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:06

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:08

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:10

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:10

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:11

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:11

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:11

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:11

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:14

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:16

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:19

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:21

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:23

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:28

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:30

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:33

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:35

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:37

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:40

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:42

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:45

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:47

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:48

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:48

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:10:49

555

کاربر ناشناس 2021-09-06 20:37:25

555