با افتتاح حساب در کارگزار های منتخب از خدمات ما به رایگان استفاده نمائید

چالش پیش روی طلا، سخنرانی پاول چه تبعاتی بر نرخ طلا دارد

 در حالیکه سرمایه گذاران منتظر برنامه سخنرانی رئیس فدرال رزرو جروم پائول در جلسه جکسون هال بودند ، معاملات لحظه ایی اخیر در وضعیت ناپایدار نوسانی بود.

روز چهارشنبه ، نرخ لحظه ایی طلا پیش از پایان معاملات با  1.4٪ افزایش به بالاترین سطح 1،954 رسید ، درحالیکه در پایین تر ین سطح روزانه در حدود 1،903 دلار قرار  داشت. این فلز گرانبها در چند دوره گذشته در یک محدوده تثبیت شده ایی معامله می شد ، چراکه سرمایه گذاران منتظر برنامه سخنرانی جروم پاول رئیس فدرال رزرو در جلسه جکسون هال در جلسه امروز بودند. حتی اگر او دوباره موضوع سیاست تسهیلاتی فدرال را بازگو کند ، پیش بینی واکنش بازار نسبتاً سخت است.

 

از نظر تکنیکی ، طلا همانطور که در نمودار روزانه نشان داده شده است ، حرکت صعودی خود را حفظ می کند. پس از رسیدن به پایین  ترین حد در کانال صعودی که از ماه مارس ترسیم شده است ، دوباره حرکت اصلاحی بازگشتی نشان داد. نرخ 1900 دلار ممکن است نزدیکترین سطح حمایت در نظر گرفته شود ، در حالی که انتظار می رود سطوح مقاومت 1 و 2 در نرخ های  2،015 دلار و 2،075 دلار واقع شوند. از طرف دیگر ، معاملات زیر 1900 دلار ممکن است نشان دهنده وقوع سطح حمایت بعدی با قیمت 1865 دلار  باشد.


Powered by Froala Editor