با افتتاح حساب در کارگزار های منتخب از خدمات ما به رایگان استفاده نمائید

همکاری ریپل با بانک آمریکا ،روند صعودی و افزایش اعتبار آن

ریپل، بانک آمریکا (BoA)را به عنوان مشتری ریپل نت مورد تایید قرار داد .

ریپل وب سایت خود را به روز رسانی کرد و مشارکت خود را با بانک آمریکا (BoA) تایید نمود.

پس از سالها گمانه زنی و اشاره به پروژه های آزمایشی مخفی ، این شایعه تأیید شده است ، اگرچه بیانیه رپیل هنوز باز است ،ریپل همکاری خود را با بانک آمریکا (BoA) تأیید نمود. شرکت ریپل با راه حل های پرداخت خود و با به روزرسانی وب سایت خود ،بانک آمریکا را به عنوان یکی از مشتریان اصلی خود در ریپل نت همراه با شرکت هایی مانند  Banco de Santanderبنک دو سانتندر ،استندارد چارترد،نیوم،مانی نت  Standard Chartered ، Nium ، SCB ، Moneynet و غیره معرفی کرده است.

داستان طولانی همکاری بین ریپل و بانک آمریکا (BoA)

به گزارش سی ان افCNF ، مشارکت بین ریپل و دومین بانک بزرگ در ایالات متحده داستانی طولانی است. فقط در ماه اکتبر و در جریان کنفرانس سوئل 2020 بود که تصاویر مربوط به این مشارکت منتشر شد. تصاویر ، ارائه برنامه ای را نشان می دهد که توسط بانک آمریکا بر اساس ریپل نت اداره می شود. با استفاده از آن ، مشتریان بانک می توانند بلافاصله با هزینه و کارمزد کم پول را به صورت بین المللی ارسال کنند.

 

با این حال ، شایعه ی دیگری وجود دارد که تصاویر دیگری به بیرون درز  پیدا کرده است که برنامه دیگر  حواله سریع Fast Remit نیز در حال بررسی است . همچنین ، در اوایل سال جاری ، سندی فاش شده حاکی از پیوستن بانک آمریکا به ریپل نت است. این شایعات بر اساس این واقعیت بود که BoA در حال آزمایش محصولات ریپل در یک پروژه آزمایشی مخفی بود. با این حال ، شایعات مربوط به سال 2019 است. در آن سال ، بانک آمریکا حق اختراع خود را براساس فناوری توزیع دفتر حسابهای پرداختی ریپل Ripple’s Distributed Ledger ثبت کرده است.

 

واقعیت مهم دیگر این است که دومین بانک بزرگ ایالات متحده از سال 2016 بخشی از گروه مدیریت پرداخت جهانی ریپل بوده است. جولی هریس ، رئیس بانک آمریکا  BoA در مصاحبه ای امسال محصول راه حل های پرداخت را تحسین کرده است. در آنجا او همچنین اظهار داشت که ریپل استانداردهای قانونی موسسه بانکی را به عنوان یک شریک رعایت کرده است.

"این موضوع مربوط به سیستم عامل و توانایی های ما نیست ، بلکه مربوط به شما به عنوان مشتری و زیرساخت هایی است که دارید و توانایی ادغام ما ، خواه با سیستم عامل ها و قابلیت هایی که ساخته ایم و هم با مشارکت هایی که با امثال ریپل یا سوئیفت داریم . اینها شرکت هائی معروف به فینچ Fintechs یا شرکتهای با تلکنولوژی مالی  هستند که ما با آنها همکاری می کنیم. که از لحاظ قانونی و انطباق با دقت تمام با ما وارد همکاری شده اند و می توانیم از بانکداری خود به عنوان بستری برای ارائه آن به شما استفاده کنیم.

افزایش قیمت ریپل همچنان ادامه دارد

قیمت XRP طی چند روز گذشته در روند افزایش قیمت بوده است. در حال حاضر 0.46 دلار است و رشد 2.68 درصدی در 24 ساعت گذشته قرار دارد. در نمودارهای هفتگی و ماهانه ، XRP به ترتیب 71.5٪ و 81.8٪ رشد نشان داد و در  بالاترین میزان بسته شدو بیشترین سطح هفتگی سال را ثبت کرد. همچنین سرمایه بازار ریپل به 20سطح  میلیارد دلار افزایش یافت.

 

به گفته تحلیلگر معتبر کریپتو ، ریپل می تواند در چرخه صعودی فعلی افزایش قابل توجهی داشته باشد. معامله گران انتظار دارند که XRP به سطح قیمت 25 تا 30 دلار برسد. خبر تأیید همکاری با بانک آمریکا مطمئناً به تجمیع دامنه این اخبار دامن می زند. بنابراین ، ممکن است که این ارز دیجیتال در کوتاه مدت به رشد خود ادامه دهد.


Powered by Froala Editor