با افتتاح حساب در کارگزار های منتخب از خدمات ما به رایگان استفاده نمائید

نحوه دریافت توکن اسپارک با کیف پول سخت افزاری لجر

 

نحوه دریافت توکن اسپارک با کیف پول سخت افزاری لجر

به هر میزان ریپل که در کیف پول سخت افزاری لجر خود دارید ، از ایر دراپ اسپارک بهره ببرید. بیشتر بخوانید.

وایت پیپری در تاریخ 27 اوت 2020 توسط شبکه فلیر منتشر شد ، که در آن جزئیات چگونگی انجام قراردادهای هوشمند بدون اتکا به مکانیسم های ایمنی اقتصادی منتشر شده است.

 

به طور خلاصه ، شبکه فلیر از دستگاه مجازی (EVM) استفاده می کند و شبکه توزیع را قادر می سازد تا قراردادهای هوشمند Turing-Complete را اجرا کند. رمز داخلی Flare - Spark - برای کنترل اسپم در سطح شبکه مورد نیاز است.

 

برای دارندگان ریپل در مجموع 45 میلیارد توکن اسپارک قابل مطالبه است که به دارندگان ریپلی که XRP خود را در صرافی های خاص یا در کیف پول اختصاصی خود نگهداری می کنند اختصاص می یابد ،این اسپارک به ریپل موجود در  والت ها مانند کیف پول سخت افزاری لجر یا در هر کیف پول اختصاصی که mnemonic دارد ،  توزیع می شود ، و شامل عبارات رمزی که توسط کاربر ایجاد می شود، است.

 

دارندگان ریپل باید اسنپ شاتی از کیف پول XRP در یک تاریخ از پیش تعیین شده ، تهیه می نمایند  ، توکن های اسپارک  با نسبت 1: 1 (یا احتمالاً بیشتر) برای این کاربران صادر می شود.مثلا اگر کاربر در تاریخ مورد نظر اسنپ شاتی به میزان  1000 XRP در کیف پول داشته باشد ، 1000 اسپارک دریافت می کند. اعلام شده است که تهیه اسنپ شات در 12 دسامبر سال 2020 برگزار می شود تا فرصت کافی برای مبادلات ، پشتیبانی و توزیع این توکن داده شود.

 

همه صرافی های مبادلات کریپتو در این ایردراپ مشارکت نخواهند داشت و تغییرات و به روزرسانی های ، صرافی ها در این لینک لیست  شده ، لیست پشتیبانی را اینجا بررسی کنید   (   https://flare.xyz/supporting-exchanges/). اطلاعات بیشتر را می توان در صفحه رسمی پرسش و پاسخ اسپارک در این لینک دریافت کنید   (   https://flare.ghost.io/claiming-spark-faq/).

مراحل زیر را اینگونه ادامه دهید. اگر طبق دستورالعمل ها به درستی مراجل انجام شود ، این تمرین هیچگونه خطری برای وجوه شما در والت در بر نخواهد داشت و از نظر ایمنی مشکلی پیش نمی آید.

نحوه دریافت توکن اسپارک

روش زیر مراحل لازم برای تنظیمات آدرس کیف پول برای دریافت اسپارک توکن را هنگام ارائه و توزیع  آنها نشان می دهد. مراحل زیر را در کامیپوتر  انجام دهید توجه : از تلفن های هوشمند استفاده نکنید.

 

ما برای این کار از یک ابزار ساده ایجاد شده توسط Wietse Wind از XRPL Labs و کیف پول سخت افزاری Ledger استفاده خواهیم کرد. روش زیر بر روی Ledger Nano S و X کار می کند. شروع می کنیم:

 

 

 

 1. 1-به آدرس  flare.wietse.com بروید. کادرهای زیر بخش 1. را بخوانید و علامت بزنید ، که شامل موارد سلب مسئولیت ، هشدارها و تأییدهاست ،کلیک کنید و برای روی " Continue"  کلیک کنید.

 1. 2-ما از یک Ledger Nano S و نه یک حساب XUMM استفاده خواهیم کرد ، بنابراین Continue  را در قسمت 2B کلیک کنید. از XUMM استفاده نکنید.

 1. 3- از آنجا که ما از یک کیف پول سخت افزاری استفاده خواهیم کرد که یک کیف پول غیر مجازی است ، این مرحله را رد می کنیم ،در قسمت 3 بر روی "من یک حساب سازگار با ETH و رمز  دارم " را در قسمت 3 کلیک کنید(Skip this step, I own an ETH compatible account & own the secret) . و یک حساب سازگار  ETH ایجاد کنید.

 1. 4-در قسمت 4. آدرس حساب سازگار با ETH را ارائه کنید ، توجه داشته باشید که اکنون باید آدرس کیف پول سخت افزاری خود را بدست آورید و هرگز نباید از آدرس صرافی یا کیف پول دیگری استفاده کنید که اختصاصی نیست و دسترسی به رمزهای کلیدی آن را ندارید. فعلاً این قسمت را خالی گذاشته و بعداً با آدرس ETH برمی گردیم.

 1. 5-به Ledger Live خود بروید و اطمینان حاصل کنید که حساب کیف پول سخت افزاری شما حاوی ریپل  XRP هست.

 1. 6-در همان کیف پول ، به حساب Ethereum خود بروید و بر روی Receive کلیک کنید تا آدرس ETH تولید شود.

 

 1. 7-اطمینان حاصل کنید که کیف پول سخت افزاری لجر Ledger شما متصل است و سپس روی Continue کلیک کنید.

 1. 8-دقت کنید آدرس ETH تولید شده با آنچه در کیف پول سخت افزاری شما نمایش داده شده مطابقت داشته باشد و آدرس ETH تولید شده را کپی کنید. آدرس باید با "0x…" شروع شود و سپس با 40 کاراکتر عددی ادامه یابد.

 1. 9-برای تأیید مطابقت آدرس ، روی دکمه روی کیف پول سخت افزاری خود کلیک کنید و روی Done کلیک کنید تا پنل بسته شود. ممکن است در این مرحله هنوز کیف پول سخت افزاری تان متصل باشد.

 1. 10-آدرس ETH کپی شده را در قسمت4  پنل که در مرحله 4 بالا گفتیم ، کپی کنید و برای ادامه روی Next کلیک کنید

 1. 11-در قسمت 5، تأیید مالکیت حساب در XRPL ، پیشوند "020000…" به پیشوند آدرس ETH شما ضمیمه شده و جایگزین می شود. این آدرس جدید را کپی کرده و در دستورالعمل ها روی لینک XRP toolkit  کلیک کنید.

 1. 12-کیف پول سخت افزاری لجر Ledger شما باید در این مرحله همچنان به کامپیوتر متصل باشد. آن را متصل کنید و اگر اینگونه نیست (log in)وارد شوید. در صفحه جعبه ابزار XRP ، روی Connect to Ledger کلیک کنید.

13. منتظر بمانید تا XRP toolkit  روند بازیابی اطلاعات حساب شما را کامل کند.

14. حساب XRP شما با میزان XRP که در مرحله 5 بالا مشاهده می شود باید در این مرحله نشان داده شود. کادر انتخاب را علامت تیک بزنید و روی تأیید (Confirm)کلیک کنید.

15. صفحه حساب XRP toolkit  با آدرس کیف پول و جزئیات مقدار XRP در مرحله بعدی باز می شود.

16. در منوی بالا ، به Account> Properties بروید

17. در پنل بعدی ، آدرس جدید (با پیشوند "020000…") را که در مرحله 11 بالا کپی کرده اید در قسمت Message Key وارد کرده و روی Update کلیک کنید.

18. به XRP toolkit  اجازه دهید تعامل را انجام دهد. چند مرحله بعدی برای تأیید تعامل باید روی کیف پول سخت افزاری لجر Ledger انجام شود.

19. a روی کیف پول سخت افزاری لجر Ledger ، دکمه سمت راست را فشار دهید تا پیمایش انجام شود

19. b  و از صحت آدرس کیف پول XRP اطمینان حاصل کنید

19.  و کسر هزینه 0.000012 XRP برای این تعامل را تأیید کنید

19. d و برای تأیید آدرس Message Key در مرحله 17 بالا ، و با فشار دادن دکمه سمت راست کل آدرس را پیمایش کنید

  19. e  تا اینکه به صفحه تعامل  برسید (Sign transaction screen). برای تأیید و امضای معامله ، هر دو دکمه را فشار دهید.

20. در کامپیوتر خود ، اعلان ارسال و تأیید معامله را مشاهده خواهید کرد (submitted and validated).

21. در حساب جعبه ابزار XRP toolkit ، اکنون کلید پیام در پنل نمایه شما اضافه می شود و دو معامله انجام شده در والت لجر Ledger در پنل آخرین معاملات نشان داده می شوند.

22. به ابزار Wietse Wind برگردید ، جایی که ما مرحله 11 بالا را رها کردیم ، روی Next کلیک کنید تا مراحل انجام شود.

23. تبریک می گویم! اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که منتظر بمانید تا اسنپ شات گرفته شود و اسپارک توکن ها  Spark tokens به آدرس کیف پول شما توزیع شود

 

 

Powered by Froala Editor