با افتتاح حساب در کارگزار های منتخب از خدمات ما به رایگان استفاده نمائید

رشد 170 درصدی ریپل ، دانستن چه مواردی حائز اهمیت است؟

  ریپل که سومین کریپتو بزرگ از نظر میزان سرمایه بازار است، طی 30 روز گذشته بیش از 174 درصد افزایش قیمت داشته است.دلیل این افزایش تخصیص ایردراپ توکن به نسبت 1:1 برای دارندگان ریپل است.

 

داده های کریپتو کامپیر نشان می دهد که قیمت ریپل از حدود 0.2455 دلار در حال حاضر به میزان 0.644 دلار معامله می شود. قیمت این ارز در اوایل ماه جاری به میزان بالاترین قیمت سالانه یعنی 0.75 دلار رسید اما با حرکت اصلاحی مواجه شد و درست زمانی این اتفاق افتاد که بیتکوین نتوانست به بالاترین حد خود برسد .

 

و این در حالی  است که قیمت ارزهای رمز نگاری شده کریپتو از روندی صعودی در فضای ارز رمزپایه بهره می برد ، و به لطف اسپارک توکن ریپل ، این ارز  از سایر ارزهای رمزپایه برتر مانند BTC ، ETH و BCH عملکرد بسیار بهتر ی نشان داده است.

 

 


  نحوه عملکرد این ارز باعث شده تعداد حساب های جدید فعال شده در ریپل لجر  XRP Ledger بیش از 200٪ افزایش یابد و در پنج روز گذشته به بالاترین رکورد و سطح 5،560 برسد ، زیرا سرمایه گذاران جدید احتمالاً به خرید  ریپل روی می آورند تا  از فوائد اسپارک توکن بهره ببرند.

 

اسپارک توکن برای کنترل شبکه فلیر و مکانیسم رای گیری مورد استفاده قرار می گیرد و  دارندگان توکن همچنین می توانند با کمک داده های ارائه شده و دستورالعمل شبکه فلیر Flare ، بازدهی  موجودی خود را بدست آورند. و از صدور و بازخرید  FXRP هائی که مورد اعتماد نیستند اطمینان حاصل کنند ، پروتکل ساخته شده از صدور و خرید   XRP بی اعتبار در شبکه فلیر  Flare ممانعت می نماید. "

 

دارندگان توکن با مشارکت در این برنامه، امکان بدست آوردن سود را در شبکه دارند . شبکه فلیر Flare خود ماشین مجازی اتریوم (EVM) را ادغام می کند و ایمنی لازم توکن ها را فراهم می نماید.

 

در اصل برنامه های غیرمتمرکز اتریوم ، قراردادهای هوشمند و امور مالی غیرمتمرکز را به اکوسیستم ریپل وارد می کند. این برنامه توسط Ripple RippleX ، Xpring پیشین پشتیبانی می شود.


جیهان چو ، مدیر عامل در شرکت سرمایه گذاری بلاک چین ، در گفتگو با کوین دسک گفت: با راه اندازی فلیر Flare ، یک ابزار سودمند قرارداد هوشمند ریپل ایجاد می شود ، این ارز سعی خواهد کرد تسلط اتریوم Ethereum را در امور مالی غیرمتمرکز و برنامه های غیرمتمرکز به چالش بکشد.

 

همه اینها بدان معنی است که دارندگان ریپل ممکن است دلایل واقعی برای هیجان زده شدن  از راه اندازی شبکه فلیر Flare Network را داشته باشند و بخواهند که صاحب اسپارک توکن شوند. در کل 100 میلیارد اسپارک توکن در دسترس خواهد بود و 45 میلیارد از آن توسط دارندگان ریپل موجود، قابل مطالبه است .

 

  دارندگان ریپل می توانند به ازای هر ریپلی که در اختیار دارند ، یک اسپارک Spark دریافت کنند. 25 میلیارد توکن اضافی به شبکه فلیر Flare می رود و 30 میلیارد به یک بنیاد غیرانتفاعی موسوم به  فلیر فاندیشن Flare Foundation تخصیص می یابد. این بنیاد ، در اساسنامه خود نوشته است که اگر دارندگان توکن موافقت کنند که وجود شبکه دیگر به نفع اعضاء شبکه نیست ، تمام توکن های  اسپارک سوزانده می شوند.

 

همچنین لازم به ذکر است که شبکه فلیر Flare Network در جامعه ارزهای رمزنگاری شده نقش داشته و به تقویت ریپل XRP کمک کرده است. رائول پال در پاسخ به رئیس سابق گلدمن ساکس گفت ریپل در حال آماده سازی است ، و درحالیکه به Flare فلیر اشاره می کرد ، افزود که شبکه ،قراردادهای هوشمندی را به اکوسیستم ریپل وارد می نماید 


بیشتر مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر پشتیبانی از ایردراپ  airdrop  را اعلام کرده اند ، به نظر می رسد OKEx اکی اکس  جدیدترین آنهاست. به ازای OKEx ، در 12 دسامبر ساعت 12:00 به وقت جهانی UTC فروش فوری صورت می پذیرد و توزیع توکن  های اسپارک SPARK در نیمه اول سال 2021 انجام می شود.

 

  به گفته فیلیپ گرادل ، اقتصاددان ارشد "چین آنالیسیز "، قیمت ریپل قبل از  ایردراپ airdrop  افزایش یافته است ، میزان ریپل ارسال شده به صرافی های ارز رمزنگاری شده نیز افزایش یافته است.

ورودی های مبادله ای بزرگ معمولاً به این معناست که کاربران به دنبال فروش رمزهای خود هستند ، اما در این حالت احتمالاً آنها به دنبال استفاده از ایردراپ airdrop  هستند ، حتی اگر حق در اختیار گرفتن توکن ها ، امکان پذیر باشد.

 

شایان ذکر است که ارسال توکن به صرافی های ارز رمزنگاری شده مانند اکی اکس  OKEx ممکن است برای کاربران مزیت باشد و آنها قادر به استفاده از منابع خود خواهند شد. در پلتفرم صرافی ها ، از طریق برنامهprogram  Earn ، می توانید 1.12 APY در منابع ریپل بدست آورید ، این بدان معنی است که اگر کاربری  1000 ریپل در اختیار داشته باشد انتظار می رود روزانه 0.033 ریپل دریافت نماید.

Powered by Froala Editor