با افتتاح حساب در کارگزار های منتخب از خدمات ما به رایگان استفاده نمائید

ایلان ماسک سطح تمایل اجتماعی بیت کوین را به اوج جدیدی در توییتر رساند

در گفتگو با کوین تلگراف ، جاشوا فرانک ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ارائه دهنده داده های رمزنگاری TIE ، اظهار داشت که طی 24 ساعت گذشته 143،000 توییت از طریق "حساب های غیر ربات" ارسال شده است.

 

رکورد جدید بالاتر از 140،000 قبلی در 3 ژانویه 2021 است.


اخبار 8 فوریه ، مبنی بر اینکه شرکت تسلا ، سازنده وسایل نقلیه الکتریکی ، بیت کوین را به ترازنامه خود افزوده است ، قیمت ها و تمایلات بازار را به بالاترین حد خود رساند. قیمت BTC در معاملات اولیه آسیا در 9 فوریه به بالاترین قیمت خود در 47،500 دلار رسید.

 

جاشوا فرانک افزایش تعاملات اجتماعی را به عنوان گواهی بر احساس صعودی در میان معامله گران خرد توصیف کرد:

 

" فکر می کنم به طور قطع مشخص است که معامله گران خرد اینجا مد نظر هستند. ما شاهد موج بسیار گسترده ای در فعالیت توییتر ، فعالیت تجاری و حرکت قیمت برای آلتکوین ها هستیم که موسسات تاثیری در آنها نمی گذارند. تحرک سطح بیتکوین امروز را می توان کاملاً به ایلان ماسک نسبت داد ، اما فعالیت های اجتماعی بیتکوین سالها ناامیدکننده بوده است . "

به نظر می رسد توییت ایلان ماسک توجهات جامعه رمزنگاری در توییتر را از موضوع CME برای پیش بینی قراردادهای آتی اتر در تاریخ 8 فوریه منحرف کرده است ، فرانک خاطر نشان کرد که حجم توییت های اتر پس از اینکه اخیراً از بالاترین رکورد پایدار برخوردار شده بود ، به نصف کاهش یافت:

 

وی گفت: "فعالیت توییتر اتر اخیراً در اوج بالاترین سطح بود اما امروز  این سطح کاهش یافت و دیروز در حدود 50٪ تنزل ثبت کرد."


 

در آستانه راه اندازی معاملات آتی CME  اتر تصور معامله گران نهادی و خرد را به طور یکسان جلب کرد ، درحالیکه هفته گذشته محصولات اتر 80٪ ورودی های رمزگذاری نهادی را داشت.

 

قیمت اتریوم و بیتکوین پس از ثبت رکورد جدید در اوایل امروز رو به کاهش هستند. در زمان نگارش این مقاله ، ارزش سرمایه بازار رمزنگاری معادل 1.4 تریلیون دلار است.

Powered by Froala Editor