با افتتاح حساب در کارگزار های منتخب از خدمات ما به رایگان استفاده نمائید

احتمال دستیابی توافق نفتی مسکو و ریاض بسیار نزدیک


 

 

How Saudi Arabia is trying to CRIPPLE Russian oil industry by ...

 


  •   کریل دیمیتریف ، رئیس صندوق ذخایر ارزی روسیه گفت ، توافقنامه "ثبات بسیار مهمی در بازار" به همراه خواهد آورد.

  •   به نقل از سی ان بی سی قرار ملاقات مجازی بین اعضاء اوپك و متحدانش باید در روز دوشنبه اتفاق می افتاد ، اما "احتمالاً" در روز پنجشنبه برگزار می شود.
  •   دمیتریف گفت روسیه با مقامات ایالات متحده همکاری می کند و از تولید کنندگان آمریکایی درخواست می کند که در کاهش تولید سهیم باشند


معاملات آتی نفت پس از گزارش روز دوشنبه در آسیا ، ضررهای قبلی را متحمل شد و نفت خام وست تگزاس  با افت 0.71 درصدی در 28.14 دلار برای هر بشکه و نفت برنت با 0.09٪ کاهش به 34.08 دلار رسید.
دمیتریف در پاسخ به این سؤال كه آیا ریاض و مسكو تا پایان این هفته برای انجام برخی توافق ها با هم مذاکره خواهند داشت گفت: "خوب ،بهتر است دیدگاه مثبتی داشته باشیم ، به نظر من خیلی دو کشور نزدیك به توافقی مشترک هستند."
 

وی به نقل از گزارش رویترز ، به اظهارات  هفته گذشته ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اشاره کرد که  پیشنهاد برای کاهش تولید 10 میلیون بشکه در روز را داشت
 

پوتین در مورد اهمیت این قرارداد نفتی صحبت کرده است ، بنابراین روسیه متعهد به چنین مذاکره ایی است.

دیمیتریف روز دوشنبه به سی ان بی سی گفت  پوتین همکاری نزدیکی با مقامات ایالات متحده دارد تا تولید کنندگان آمریکایی را در کاهش تولید سهیم کنند.
وی افزود  


فکر می کنم روسیه ، عربستان سعودی ، ایالات متحده  و سایر کشورها برای تثبیت بازارها و ایجاد ثبات در جهان و رفع بزرگترین رکود باید گام بردارند.

Powered by Froala Editor