با افتتاح حساب در کارگزار های منتخب از خدمات ما به رایگان استفاده نمائید

Dowjones

1398/12/12 | Dowjones

با بررسی داو جونز در نمودار هفتگی میتوانیم 5 صعودی را که در محدوده 29568 به اتمام رسیده است را مشاهده کنیم . همچنین در موج 4 از این روند صعودی الگوی Expanded Flat  تشکیل شده است.


DJIA - Weekly Chart


با بررسی نمودار روزانه و اتمام موج 4 در محدوده 24680 روند صعودی 5 تائی در موج 5 در محدوده 29568 به اتمام رسیده است و یکی از دلایل ما برای اتمام این روند صعودی عبور قیمت از محدوده 28169 و در ادامه شکسته شدن  خط روند نزولی است . اهداف این ریزش میتواند بسیار بلند باشد. 


DJIA - Daily


نکته بسیار جالبی که در داوجونز وجود دارد ، این است که داوجونز با بیت کوین تقریبا چارت یکسانی دارد و با مقایسه این دو ارز با یکدیگر به نتایج بسیار جالبی میرسیم . 


DJIA Compare BTC


با مقایسه این استدلال ایجاد شده است که بیت کوین همواره زودتر از داوجونز در حرکت است و با حرکت نزولی بیت کوین داو جونز نیز این روند را داشته است ؛ از نمونه این حرکت ها میتوان به ریزش از محدوده 20.000 دلار در بیت کوین اشاره کرد ( البته باید بیشتر نیز بررسی شود ) 

با توجه به این مقایسه و تشابه بسیار زیاد این دو ارز با یکدیگر و با توجه به تحلیل بالا که روند نزولی سهمگینی برای داوجونز در پیش داریم باید منتظر ریزش بسیار شدید بر روی بیت کوین و تمام الت کوین ها نیز باشیم. و شاید اهداف 3000 دلار برای بیت کوین دور از ذهن نباشد . 

R.Azad

Proficient Forex

Powered by Froala Editor